[Vitus Pichler (1670-1736)]: Vito Pichler: Casus Juridici selecti ... Ingolstadii [Ingolstadt], 1724., Apud Joannem Andream, 6+169 p. Borító nélkül, foltos.
Szöllősi Mihály: Az Úrért s hazájokért elszéledett és számkivetett bujdosó magyarok füstölgő csepüje. Harmadik kiadás. Budapest, 1940, Bethlen-nyomda Rt. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban.
Bálint Sándor-Barna Gábor: Búcsújáró magyarok. A magyarországi búcsújárás története és néprajza. Bp., Szent István Társulat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Magyar Protestáns Almanach az 1933. évre. Szerk. Gegus Dániel, Herceg Hohenlohe Károly Egon, Dr. Laurentzy Vilmos. Debrecen, 1932, Tiszántúli Könyv és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon-kötés
A 'gyermek Jézusról' nevezett Szent Terézia nővér karmelita apácának önéletrajza. (1873-1897.) Ford.: Nagyfejtő Gabriella. Bp.,1926,Szent István-Társulat. Ötödik kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
Legújabb orgonahang. Imádságos és énekeskönyv a katolikus hívek számára. Kis kiadás. Törökszentmiklós, 1939, Kongorácz János. Kiadói bakelit kötés, gerincnél levált, viseltes állapotban.
1946 Bálint József: Mi a KALOT? (Katolikus Agrárifjúsági Legényegyletek Országos Testülete.) Bp.,1946., KALOT Mozgalom Országos Központja,(Korda-ny.), 31 p.