17447. 371. Closed Online auction Books: Tales
1 200 HUF
0 HUF
Kincs István: Az Irsay ősök. Ifjúsági regény. Szombathely,[1943.],Martineum Rt., 151+3 p. Második kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : ra