15002.
371. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Budapest története. I-II. köt.: Budapest az ókorban. I-II. rész. Szerk.: Szendy Károly. Bp.,1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda, XXIII+352 p.+LIV (fekete-fehér képtáblák)+1 (kihajtható ábra) t. +2 (kihajtható térkép)+1 (nagyméretű térkép-melléklet:Az őskori kultúrák Budapest területén, 73x61 cm) t.; 353-867 p.+LV-CXLVII (fekete-fehér képtáblák)+1 (kihajtható ábra) t.+4 (kihajtható térkép) t. Kiadói kissé kopott félbőr-kötésben, ex libris bélyegzésekkel.