15103.
371. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Demeter Géza: Kalandos utazás Abessziniában. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.