15005.
371. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Magyarország kereskedelmi, ipari és mezőgazdasági címtára. Budapest és környéke. Ungarns Adressbuch für Handel, Industrie, Gewerbe und Landwirtschaft. Budapest und Umgebung. Bp.,1926-1927, Rudolf Mosse, 1141-1826 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, szétvált kötéssel.