Terézváros Budapest szívében. (Fényképek és tényképek a világvárosból.) Szerk.: Szabó Ferenc. Bp.,1998,Terézvárosi Művelődési Közalapítvány. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó, (Bányai és Várkonyi-ny.), 299+5p.+16 t. (fekete-fehér képtáblák.) + 2 lapszámozáson belüli egészoldalas térképvázlattal. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval. Első kiadás.
Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Rosemary Burton-Richard Cavendish: A világ száz csodája. Barangolás az építészet lenyűgöző alkotásai között. Bp.,1992, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Vegyes Pécs témájú könyvtétel, 3 db: Roisz Erzsébet: Pécs. Kalmár Lajos, Lábady István, Pesti András fotóival. Pécs, 1995, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés. A pécsi székesegyház. Dr. Lévárdy Ferenc, Boros László és Kalász Gyula tanulmányaival. Csonka Károly fotóival. Pécs, 1991, Püspöki Hivatal. Kiadói kartonált papírkötés. Pécs. Ortofotók. Szerk.: Székely László. Pécs, 2001, Székely és...
Sopron szab. kir. város közkönyvtárának összesített könyvjegyzéke. I. kötet. Magyarnyelvű munkák. Összeállította: Kund Aranka. Sopron, 1932, Székely és Társa, VII+383 p. Korabeli reklámokkal. Magyar és német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.