Books: Travelling, Local History Number of items: 164
2069794
15096
371
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Téglás Tivadar dr. (szerk.: Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Budapest, 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és sport alapítványa. Kiadói címeres műbőr kötésben, jó állapotban.
2023895
15097
371
Other collectibles
2071636
15098
371
Other collectibles
Csonka Béla Csonka János: A csonka gépgyár önéletrajza. Szentimrevárosi Egyesület, 1996. Kiadói papírkötés
2071625
15099
371
Other collectibles
Csenki Zsuzsanna (szerk.): Nemes Áporka helység és református egyházak története. Áporka 2011. Kiadói papírkötésben
2069796
15100
371
Other collectibles
Domokos István: Este a csorgónál. Libánfalvi táncok. Marosvásárhely, 1968. Népi alkotások háza. Kiadói papírkötésben 2111305
15101
371
Other collectibles
2071501
15102
371
Other collectibles
Mednyánszky Alajos: Festői utazás a Vág folyón, Magyarországon (1825). Fordította Soltész Gáspár. Budapest, 1981, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
1 000 HUF
2103259
15103
371
Other collectibles
2 000 HUF
2023939
15104
371
Other collectibles
Bőle Kornél: Spanyol földön. Útirajz. Bp., 1927, Stephaneum. Kicsit sérült vászonkötésben, jó állapotban.
1 600 HUF
2069823
15105
371
Other collectibles
Képes Kerepes. Kerepes 2008. Dedikált. Kiadói kartonálásban
2017635
15106
371
Other collectibles
1943 Kassa thj. Sz. kir. Város gázgyárának 75 esztendeje. 1868-1943. Bp.,1943, Kassa thj. Sz. kir. Város Közműveinek Igazgatósága, (Wiko-ny.), 51 p.+14 t.(fekete-fehér fotók.)+5 t.(táblázat, közte 2 kétoldalas.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval és lapokkal. 75 year of Gasworks of Košice/Kaschau/Kassa. 1868-1943. Bp.,1943, Wiko Press, 51 p. + 14 (black-and white photographs)+5 t.(chart.) Paper...
2 000 HUF
2017787
15107
371
Other collectibles
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035