Nagy-Britannia 1965. "Manchester United - Világkupa 1966" zománcozott, jelzett Ag jelvény kis tokban, "TAB" gyártói jelzéssel. A fémjelek alapján Birmingham-i gyártmány. (3,54g/0.958/20,5x20,5mm) T:1-,2 Great Britain 1965. "Manchester United - World Cup 1966" enamelled, hallmarked Ag badge in case, with "TAB" makers mark. According the hallmarks made in Birmingham. (3,54g/0.958/20,5x20,5mm) C:AU...
Német Harmadik Birodalom 1938. "Német Anyasági Kereszt, arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés szalaggal, eredeti dísztokban T:2 German Third Reich 1938. "Cross of Honour of the German Mother, 1st class" enamelled and gold plated Br decoration with ribbon in original case C:XF
Románia 1934. "AL Vlea CONGRES AL SOCIETATII ROMANE DE CHIRURGIE - SUB PATRONAJUL M.S. REGELUI CAROL II - PRIN CULUTRA LA LIBERTATE - BUCURESTI 5-8 NOV. 1934 (A Román Sebészeti Társaság 5. kongresszusa - II. Károly védnöksége alatt - A szabadság kultúráján keresztül - Bukarest, 1934. november 5-8.)" jelvény, román nemzetiszínű szalaggal (27mm) T:1- Romania 1934. "AL Vlea CONGRES AL SOCIETATII ROMA...
Románia DN "A szocialista verseny kiválósága" zománcozott, aranyozott jelvény (48mm) T:1- Romania ND "Merite deosebite in intrecerea socialista" enamelled, gilded badge (48mm) C:AU