Amerikai Egyesült Államok 2002. aranyozott Cu-Ni emlékérme az 1933-as 20D alapján, "COPY" jelzéssel és "2003"-as dátummal, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP USA 2002. gilt Cu-Ni commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with "COPY" mark and added "2003" date, with certificate (40mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok DN "Az Egyesült Államok elnökei" emlékérem-sorozat (4db, 4xklf) + "Empire State Building" zseton T:2 United States ND "The Presidents of the United States" commemorative medallions (4pcs, 4xdiff) + "Empire State Building" token C:XF
Ausztria 1826. Stiffti András József, I. Ferenc háziorvosa, Sn emlékérem "ANDRAE JOSEPHO L B DE STIFFT OB MAGNA IN PRINCIPEM IN PATRIAM IN REM MEDICAM MERITA - ORDO MEDICOR, WIENN.29.NOV.1826 / HIPPOKRATES RETRO DIRIGIT ARTE RATEM AUGUSTUM GRAVITATE MALI FERT FEBRIS AD ORCUM". Szign.: I. Lang F. (34,83g/48mm) T:2- ph. / Austria 1826. Andreas Josef von Stifft, Franz I's personal doctor, Sn commemor...
Ausztria 1891. "Ferenc József / A Bécsi Császári és Királyi Kereskedelmi Minisztérium Díja" kétoldalas Br emlékérem. "FRANZ JOSEPH I KAISER VON ÖSTERREICH, KÖNIG VON BOEHMEN ETC., APOST. KOENIG VON UNGARN. / EHRENPREIS DES K.K. HANDELSMINISTERIUMS IN WIEN" Szign.: Tautenhayn. (70,77g/57mm) T:1- / Austria 1891. Double sided Br commemorative medallion. Sign.: Tautenhayn (70,77g/57mm) C:AU
Ausztria ~1900. "A Bécsi Császári és Királyi Mezőgazdasági Vállalat elismerése az árpatermelés területén teljesített szolgálatért" Br plakett. Szign.: L. Huier Fec. (100x58mm) T:2 Austria ~1900. "Für Anerkennenswerte leistungen auf dem gebiete des gerstenbaues die K. K. landwirtschafts gesellschafts in Wien" Br plaque. Sign: L. Huier Fec. (100x58mm) C:XF
Ausztria 1985. "IN DANKBARKEIT ALLEN FREUNDEN UND HELFERN GEWIDMET / HILFSGEMEINSCHAFT DE BLINDEN UND SEHSCHWACHEN ÖSTERREICHS - 1935-1985 50 JAHRE MENSCHLICHKEIT UND NACHSTENLIEBE" ezüstpatinázott Br emlékérem, eredeti műanyag dísztokban (40mm) T:1 kis ph.
Ausztria 1987. "50 éves a Tulln-i Cukorgyár 1937-1987 " jelzett Ag emlékérem (19,85g/0.925/35mm) T:1- patina Austria 1987. "50 Jahre Tullner Zuckerfabrik 1937-1987" hallmarked Ag commemorative medallion (19.85g/0.925/35mm) C:AU patina
Ausztria 1997. "Mentsük meg a Szent István Székesegyházat / 850 éve szentelték fel a Székesegyházat" jelzett Ag emlékérem, gyári lezárt karton díszlapon. Szign.: H. Wähner (~30g/0.925/40,5mm) T:1 patina Austria 1997. "Rettet den Stephansdom / 850 Jahre Domweihe" hallmarked Ag commemorative medallion in factory sealed cardboard display sheet. Sign.: H. Wähner (~30g/0.925/40,5mm) C:UNC patina
Ausztria DN "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1 Austria ND "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC
Belgium ~1900. "Brüsszeli Madártani Társaság / Nemzetközi verseny" ezüstözött Br érem. Szign.: A. Mighaux F. (51mm) T:2 Belgium ~1900. "Société Bruxelloise d'Ornithologie / Concours International - Brussels Society of Ornithology / International competition". Sign: A. Mighaux F. (51mm) C:XF