10507.
371. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 000 HUF
2 db Ex libris Bakondi Béla, Bakondi Béla által Vattay Elemér (1931-2012) fényképész, műgyűjtőnek dedikálva: Karancsi Sándor (1932-2003), rézkarc, papír, jelzett, , 9x8,5 cm. Csibi Mihály (?-?): Linóleummetszet, papír, jelzett, 6x8,5 cm