10517.
371. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 000 HUF
3 db ex libris: AK jelzéssel: Ex libris Dravecz József. Fametszet, papír, jelzett, 11×6,5 cm; KJ jelzéssel: Ex libris Dr. Kővári Ferenc. Kitépett könyborítón. Fametszet, papír, jelzett, 6,5x5,5 cm; Fekete Géza (?-?): Halász Géza könyvtára. Fametszet, papír, jelzett, könyvben: (Dr. Szabados Mihály: Földmunkáskérdés munkástelepítés, munkaalkalmak. Pécs, 1936, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó És Nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben) 11x6,5 cm