10502. 371. Closed Online auction Ex libris - small-graphics
4 000 HUF
0 HUF
Bajor Ágost (1892-1958): Üdvözlőlap és meghívó rézkarc, tus, papír, jelzett, Képméret 9,5x5,5 cm
Photo of the item taken by : bk