10022. 371. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Bártfay Elly (1917-1995): Hegyvidékii táj, olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész címkéjével. 50x64,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert