10042. 371. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF
19
0 HUF
Bocsák Krisztina (1964- ): Ladik. Olaj, farost, jelzett, díszes fa keretben, hátoldalán címkével, 20×50 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit