3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Börtsök László (?-?): Keresztény művészet, kelta ornamensek. Akvarell, ceruza, papír, 1930 feb. 25 bélyegzéssel foltos, lap bal széle sérült, 44×30 cm