10091. 371. Closed Online auction Paintings and graphics
22 000 HUF
11
0 HUF
Fodor József (1935-2007): Rakodás. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fa keretben, hátoldalán a művész autográf feliratával, 40x70 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit