3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Nemes Béla (1912-1972): Aranyhíd. Olaj, karton, jelzés nélkül, hátoldalán a művész lánya eredetiség igazolásával, kopott fa keretben, 33x24 cm