10351. 371. Closed Online auction Paintings and graphics
1 600 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Szélfútta fák. Rézkarc, papír, datált (928), számozott (1/4), lap széle sérült, rézkarc ép,19,5×25 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit