10316. 371. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Össz. 5 db klf. rézkarc és hidegtű grafika, többek közt Varga Nándor Lajos, Pirkenstein után (1895-1978): Fünfkirchen (Pécs), rézkarc, papír, jelzett a karcon, 9,5x14,5 cm
Photo of the item taken by : bk