11 000 HUF
Pólya Tibor (1886-1937): Gerő Ödön műkritikus portréja. Ceruza, papír, jelzett, kasírozva, hátoldalán feliratozott, üvegezett fa keretben. Gerő Ödön (1863-1939) újságíró, műkritikus, író többek közt a Pesti Hírlap, a Magyar Újság és a Pester Lloyd munkatársa volt és szoros kapcsolatban állt a kor képzőművészeivel. 20,5×12,5 cm