10237. 371. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Püspöky István (1950-2018). Árgyélus mesék III. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (64/100), 16x12,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert