10264. 371. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
0 HUF
Somlai Vilma (1938-2007): Nyárutó, linómetszet, papír, jelzett, üvegezett, kopott fa keretben 36×28 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert