10283. 371. Closed Online auction Paintings and graphics
3 600 HUF
0 HUF
Szappanos István (1945-): Corpus. Fametszet, papír, kasírozva, jelzett, számozott (3/4). Üvegezett fa keretben, 24x19,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert