10286. 371. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
11
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): Az öregség szobra. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/20), üvegezett fa keretben, 29,5x41,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit