10294. 371. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Szentpály Zoltán (?-?): Vízpart libákkal (1930 körül). Olaj, falemez, jelzett, üvegezett sérült, régi keretben, hátoldalán Rozsnyai Károly könyv- és zeneműkereskedése címkéjével, 13,5×18,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit