10334. 371. Closed Online auction Paintings and graphics
3 600 HUF
0 HUF
Weber József (?-?): Fekete fáklyák, rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 17x24 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit