2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
3 db porcelán tányér: Bavaria porcelán tányérok, "Dem Silberbräutigam" és "Der Silberbraut" feliratokkal, 2 db, matricás, jelzett, d: 19 cmx2 + "Zum Silberfeste" porcelán tál, matricás, jelzés nélkül, kopott, d: 25 cm