11146. 371. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
12 000 HUF
16
0 HUF
Zsolnay eozin mázas nyúl pár, jelzett, apró kopásnyomokkal és apró mázhibákkal, h: 14 cm, m: 7,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert