Glass-objects
Number of items: 53
2163137
11218
371
Glass-objects
Other collectibles
XIX. sz. vége: Rubinvörös és sárga, vadász serleg, madarak, szarvas ábrázolásával. Többrétegű, kézzel festett, hámozott, csiszolt, kézi festés, hibátlan. 15,5 cm / Handpainted antique glass. 15,5 cm
10 000 HUF
2163168
11219
371
Glass-objects
Other collectibles
XX sz. eleje: Aranyozott üveg váza. Formába öntött, arany festett, hibátlan. 13 cm
5 000 HUF
2119696
11220
371
11000
Glass-objects
Other collectibles
11 000 HUF
2125946
11221
371
Glass-objects
Other collectibles
Kristály bólés készlet 6+1 darabos. Hibátlan.
12 000 HUF
2125929
11222
371
14000
Glass-objects
Other collectibles
Beresdorf jelzett alpakka kínáló üveg betéttel. 25x15 cm
14 000 HUF
2149932
11223
371
Glass-objects
Other collectibles
5 db héber feliratos festett üvegpohár, kis kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
6 000 HUF
2147889
11224
371
Glass-objects
Other collectibles
Fekete patikai üveg. Hibátlan 18 cm
18 000 HUF
1518905
11225
371
Glass-objects
Other collectibles
Dekoratív formába fújt váza, anyagában színezett, homok fújt mintákkal, plasztikus arany dekor díszítéssel, hibátlan, jelzés nélkül, m:25 cm
5 000 HUF
2163942
11226
371
Glass-objects
Other collectibles
WMF Koktél Shaker, kraklé üveggel, fém fedélrésszel, címkével jelzett, m: 20 cm
4 000 HUF
2126578
11227
371
Glass-objects
Other collectibles
Irizáló, anyagában színezett üveg váza, hibátlan, m: 42 cm
8 000 HUF
2111838
11228
371
Glass-objects
Other collectibles
Riedel ólomkristály whiskys pohár készlet, 6db, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm d: 9 cm
5 000 HUF
2165410
11229
371
Glass-objects
Other collectibles
Vörös-fekete festett üvegváza, jelzés nélkül, apró kopásokkal, csorbával m: 31 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m