1 000 HUF
Kisslinger Rattenberg, Tirol, osztrák régebbi üveg cukorszóró, maratott florális motívummal díszített, címkével jelzett, fém tetővel, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm / Kisslinger Rattenberg, Tirol, Kunstgläser, Austria, older sugar caster with metall on the top, m: 13 cm