12801. 372. Closed Online auction Advertisement
4 000 HUF
0 HUF
Nagy méretű, régi Koestlin keksz és csokoládé fa doboz fedéllel, fedél tetején logóval, oldalán kopott ropogós keksz címkével, fedél sérült, 12x30,5x63 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert