1880 Sipőcz István gyógyszertára a "szerecsenhez" Pécsett, levél, kétnyelvű (magyar-német) díszes fejléces papíron, német nyelvű írással, Stefan Sipőcz aláírásával, hajtásnyommal
Régi Schüller reklám karton koffer, rajta hiányos hotelcímkékkel. Benne cérnákkal, részben eredeti dobozukban és egy "Oxford: Új típus: a legideálisabb viselet" címkés kartondoboz, koffer sérült, mérete: 8x26x51 cm
Fantasztikus angol cigarettakártya gyűjtemény a XX. század elejéről, 1.024 db a legváltozatosabb témákból (katonai, sport, állatok, hölgyek, kártya, stb. érintetlen, rendkívül érdekes anyag eredtei korabeli albumban / Fantastic collection of 1.024 trade cards in an original album, better noted Wills Scissor Regimental Pets, Generals of India, India Regiments, Boxers, British Army Boxers, Famous Fo...
1942 Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1942-es naptára, az utolsó lap leszakadt, 5 lap szélén, sarkán hiánnyal, elvált a mappától, plusz egy mappával, az első mappa üres, a második mappa hátoldalán hiánnyal.
cca 1942 Nagyobb méretű Nikotex faláda, zárral, kulcs nélkül, láda elején és fedél belsejében felirattal, kissé kopott 9x36,5x44,5 cm + Nikotex reklám levelezőlap, 1942-ben a II. világháború alatt honvédnek postázva