2 db régi hosszúkás formájú Franck kávés fém doboz fedéllel, népies-florális illusztrációval, fedél belsejében Franck logóval, kopott, m: 10 cm. 1 db Franck cikóriakávé íz-szín-zamat illusztrált reklámlap, 1948-ban postázva, BNV a nép ipara, a nép ereje bélyegzővel. 2 db kihajtható Franck-Kathreiner malátakávé reklám, kívül különböző illusztrációval. Litográfia, papír, Seidner Lit, Bp. Cca 1943, ...
Vegyes régi doboz és bolha tétel: 2 db régi Schüller cérna doboz ("Pegasus" varrócérna és Selyemfényű horgolócérna "SAS Special") doboz fedéllel, egyik jó állapotban, másik sérült. 1 db Clark horgony hímző cérna, Első magyar Kézimunkafonalgyár Rt., Nagyatád karton doboz, tartalommal (cérnával), egyik oldalán sérült., m: 9,5x12,5x2 cm. 1 db Torpedo Újpesti cérnagyár Budapest-Nagyatád karton doboz,...