3 000 HUF
Fém és réz tárgy tétel, össz. 5 db: 3 db réz gyertyatartó, kopott, m: 6,5 és 10 cm között méretben. Klasszicista motívummal díszített fém kehely, sérült, m: 10 cm. Florális-figurális népies gravírozással díszített, ázsiai réz ivó pohár, enyhén deformálódott, m: 7,5 cm