cca 1910-30, J. O. Martin Konstanz, aprópénzet adagoló fém táska kalauz részére, részben bőr borítással, sérült, hiányos, jelzett, német birodalmi szabadalom szerint (D.R.G.M. u. D.R.P.), 16x22 cm
Régi szivarkapapír doboz fedéllel, össz. 3 db (Diadal, Modiano, Senator) kopott, foltos, enyhén sérült állapotban, Modiano teteje firkált, tartalom nélkül, ca. 15x22x4 cm
Régi Dózsa fa szivaros doboz fedéllel, össz. 2 db, az egyiken Dózsa György illusztrált portréjával, Repcze János (1905-1985) grafikus munkája. Sérült állapotban, ca. 11x15x3,5 cm. Másikon Dózsa felirattal és címerrel, fedele nem nyílik, ca. 11x14x3 cm
cca 1944-52 össz. 3 db szivarkás doboz és csomag: 1 db Virginia különleges szivarka, bontott csomag 10 db szivarkával. 1 db III. Magyar Békekongresszus 1952 felirattal, kisméretű papír doboz 4 db szivarkával. 1 db kartondoboz fedéllel, Magy. Kir. Dohányjövedék finom török szivarkadohány felirattal, sérült és firkált fedéllel, ca. 9x14x4 cm
cca 1910 2 db fém szivarka és dohány doboz fedéllel: 1 db kiváló finom török pipadohány, címerrel és florális motívummal illusztrált, kopott,11,5x13,5x3 cm. 1 db Sphinx egyptomi szivarka, illusztrált, kopott, 12,5x14,5x3,5 cm
cca 1910 2 db Dames egyptomi szivarka fém doboz fedéllel, illusztrált, címeres, egyik belsejében további illusztrációval papíron. Kopott, 9x12,5x4,5 cm
cca 1910-40 2 db szivarka és dohány fém doboz fedéllel: 1 db Coronas szivarka, magyar koronával és országalmával illusztrált, enyhén kopott, 14x14,5x3,5 cm. 1 db Gentry rövid pipába való dohány, illusztrált, magyar címeres, kopott, 7,5x10,5x3,5 cm
cca 1930-40 2 db szivarka és dohány fém doboz fedéllel: 1 db Cleopatra egyiptomi szivarka illusztrált, magyar címeres, enyhén kopott, 11x14x3,5 cm. 1 db Gentry rövid pipába való dohány, illusztrált, magyar címeres, kopott, 7,5x10,5x3,5 cm