11998. 372. Closed Online auction Frames
2 600 HUF
35
0 HUF
Florentin stílusú, aranyozott fa keret, kopásokkal, belső méret: 30×22,5 cm, külső méret: 34x26 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit