Ausztriai és Magyar orsz. Képviselő- Választó- Kerületek- Térképe a magyar 1884- 1887 és az osztrák 1885- 1891 évi országgyülési összes pártok és választó kerületek kitüntetésével. Bécs, é.n. Freytag G. és Berndt ny. Tervezte gróf Kreith Béla az osztrák részt készitette Freytag Gusztáv. Színes. A térkép keretén a magyar orsz. képviselők névjegyzéke szerepel. A térkép hátoldalán az alsó és a Főrendiház ülőhelyeinek névjegyzékes mutatójával. Javított, néhány folttal. 68x54 cm Kopott egészvászon borítóval. Ritka!