12966.
372. Closed Online auction
Maps
1 200 HUF
Földrajzi és statisztikai zsebatlasz. Hickmann után átdolgozta: Péter János. Bp.-Pozsony., én., Stampfel Károly, 7-16.,20-47.,57-60. t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kijáró lapokkal, hiányos, több térkép, tábla hiányzik és két térkép részben hiányos (19. 56.)