Maps

Number of items: 138

cca 1900 Ausztrália térképe, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, paszpartuban, 22x28 cm
13083.

1 000 HUF
2,59
2,86

cca 1900 Ázsia politikai térképe, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Hölzel és Tsa., paszpartuban, 23x28 cm
13084.

1 000 HUF
2,59
2,86

cca 1900 Afrika hegy- és vízrajzi térképe, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, paszpartuban, 23x28 cm
13085.

1 000 HUF
2,59
2,86

1897 Varasd vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, 1:450000, Bp., Posner Károly Lajos és fia, paszpartuban, hajtásnyommal, kis folttal, 22,5×28 cm / 1897, map of Varaždin county, now Croatia, in passepartout, with a small spot
13086.

1 600 HUF
4,15
4,57

1897 Verőce vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, 1:570000, Bp., Posner Károly Lajos és fia, paszpartuban, 22,5×28 cm / 1897, map of Virovitica county (Virovitička županija), now Croatia, in passepartout
13087.

1 600 HUF
4,15
4,57

1894 Hunyad vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, 1:520000, Bp., Posner Károly Lajos és fia, paszpartuban, hajtásnyommal, lap széle foltos, 28×22,5 cm / 1894, map of Hunedoara county, now part of Romania, in passepartout, spotty on the edge
13088.

1 600 HUF
4,15
4,57

1896 Máramaros vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, 1:680000, Bp., Posner Károly Lajos és fia, paszpartuban, hajtásnyommal, lap teteje és alja foltos, lap alájn apró szakadással, 22,5×27,5 cm / 1896, map of Maramures county, now part of Romania and Ukraine, in passepartout, spotty, with very small tear
13089.

1 600 HUF
4,15
4,57

1940 Magyarország postajárati térképe: A nyugati országrész. Bp., M. Kir. Postavezérigazgatóság, (Klösz-ny.), szakadt, sérült, hajtásnyomokkal, 90x110 cm.
13090.

1 200 HUF
3,11
3,43

3 db reprint térkép: Nova Descriptio Totius Hungariae, Poloniae Pars Ungariae, Poloniae Pars Nova Descriptio Totius Ungariae
13091.

1 200 HUF
3,11
3,43

1913 Prága környékének katonai térképe, 1: 200 000, kiadja: K. u. k. Militärgeographisches Institut, 67×47 cm
13092.

800 HUF
2,07
2,29

1895 A körmöci bányavidék földtani viszonyai bányageológiai szempontból 2 db földtani térképpel
13093.

20 000 HUF
51,81
57,14

1920 Magyarország gazdasági térképekben. La Hongrie Économique en Cartes.  Kiadja Rubinek Gyula. Szerk. Edvi Illés Aladár és Halász Albert. Harmadik, bővített kiadás. Magyar és francia nyelven. Bp., 1920., ,,Pátria", 3 sztl. lev.+76 t. (feliratos hártyapapírral védett térképek és grafikonok.) A mű 77 térképpel és 6 grafikonnal teljes. A kihajtható térkép hiányzik. Kiadói haránt alakú papírkötés, kopott borítóval, a borító széleken kis szakadásokkal, sérült gerinccel, a könyvtest sérült, az utolsó lap és a címlap kivételével a könyvtest elvált a borítótól, kisebb lapszéli foltokkal, egy lapszélen kis sérüléssel.
13094.

1920 Magyarország gazdasági térképekben. La Hongrie Économique en Cartes. Kiadja Rubinek Gyula. Szerk. Edvi Illés Aladár és Halász Albert. Harmadik, bővített kiadás. Magyar és francia nyelven. Bp., 1920., ,,Pátria", 3 sztl. lev.+76 t. (feliratos hártyapapírral védett térképek és grafikonok.) A mű 77 térképpel és 6 grafikonnal teljes. A kihajtható térkép hiányzik. Kiadói haránt alakú papírkötés, k...

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF