4 000 HUF
1913 Nemes Horváth Tibor dr. egyenruhás portréja, egyéves önkéntes a kecskeméti cs. és kir. 8. huszárezredben. Vintage fotó, Fanto Lipót, Kecskemét műterméből, jobb alsó sarkában jelzett. Üvegezett, sérült régi keretben, hátoldalán Hoffmann Ferencz képkeretező címkéjével. Ca. 22,5x16,5 cm