Military Number of items: 88
2174122
12947
372
24000
Military
Other collectibles
1941 tiszti tőr, a penge egyik oldalán "Sághi Béla hadnagy úrnak - 1941" gravírozással, másik oldalon aranyozott címer és a készítő neve "Mészáros Lajos - Budapest", 36,5 cm
24 000 HUF
2147839
12948
372
Military
Other collectibles
cca 1897-99 Cirkálóhajók (nevezetesebb páncél- és védett cirkálóhajók), nyomat, Pallas Nagy Lexikona, 1:1000, Bp., Pallas Rt. nyomdája. Különböző államok (német, japán, orosz, osztrák-magyar stb.) haditengerészeti hajóinak korabeli képeivel, hosszúságával és a kiszorított víz súlyával. 12 klf. hadihajó egy lapon: Fürst Bismarck, Giuseppe Garibaldi, VI. Károly császár stb. paszpartuban, hajtásnyom...
1 200 HUF
1809708
12949
372
4400
Military
Other collectibles
cca 1910 Katona portréja, nyomat?, díszes fa keretben, 48×37,5 cm
4 400 HUF
1667863
12950
372
Military
Other collectibles
1912-1941 Vegyes papírrégiség (ajánlati okmány, értesítés, tartózkodási bejelentő, személyi lap)
1 000 HUF
2011504
12951
372
Military
Other collectibles
1 600 HUF
1644088
12952
372
Military
Other collectibles
1 000 HUF
2012058
12953
372
Military
Other collectibles
cca 1914-1918 Katonák csoportképe, köztük tüzérek is, fotó, üvegezett fa keretben, 15,5×19 cm
2 600 HUF
2071833
12954
372
Military
Other collectibles
1942 M. Kir. kárpátaljai 3. honvéd hegyi zászlóalj válasza, Bokros Gizella a Weiszmanfréd Rt. tisztviselője részére. 2027844
12955
372
6500
Military
Other collectibles
cca 1914-1918 Vegyes első világháborús katonai tétel, közte fotók (5 db), Előre képes hetilap 1917. IV. évf.12. száma, Kassa és környékének katonai térképe, változó állapotban, közte sérültek.
6 500 HUF
2006333
12956
372
9500
Military
Other collectibles
Magyar Néphadsereg katonai rendész sisak, kopott, kissé sérült, 26x23x13 cm
9 500 HUF
2058948
12957
372
Military
Other collectibles
Szamurájkard, replika, kopott tokban, kopott pengével és a pengén csorbákkal, h: 100 cm, tok: h: 81 cm.
16 000 HUF
2027686
12958
372
Military
Other collectibles
XVII. századi indo-perzsa dhal/sipar pajzs modern replikája, sérült szíjjal, rozsdafoltokkal, d: 46 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035