800 HUF
1879 Arad Sz. Kir. Város Községi Népiskoláinak értesítője az 1878/79-ik tanévről. Arad,1879, Gyulai István, borító nélkül, szakadt címlappal, szétvált kötéssel, 36 sztl. lev. +1943 Hódmezővásárhelyi Református Bethlen Gábor Gimnázium 1942-43. tanévi évkönyve. Szerk.: Sipka Gábor. Papírkötésben, sérült, foltos, rossz állapotban.