Printed Materials Number of items: 217
2175455
13291
372
Printed Materials
Other collectibles
cca 1945-50 Meghívó tétel, össz. több mint 30 db, néhány kőszegi és sok győri, elsősorban iskolai-egyetemi, de több sporttal kapcsolatos (pl. Győri Tenisz Club, Győri Határvadász Sport Egyesület, MÁV-DAC Tenisz-Szakosztáy) + 1 távirat + 1 levél A Kalász Könyvkiadó Rt. fejléces papírján + 1 Orion 1964 nyomtatott újévi köszöntő
2 000 HUF
2169381
13292
372
Printed Materials
Other collectibles
1945 Az Új Idők folyóirat 9 db száma
2 400 HUF
2168538
13293
372
Printed Materials
Other collectibles
1945-1947 Vegyes újság tétel, 7 db: 1945 Szabad Nép. 1945. május 1., III. évf. 31 sz. MKP Központi Lapja., sérült, 8 p.; 1945 Ludas Matyi I. évf. 12. sz. 1945. aug. 5., az utolsó lapon hiánnyal, 4 p.; 1946 Szabad Szó. 48. évf. 214. sz. és 214. esti szám. Nemzeti Parasztpárt központi lapja, 4+4 p.; 1946. Jövendő. II. évf. 27 sz.; 1947 A Holnap. A Magyar Szabadság Párt napilapja. Szerk.: Sulyok Dezs...
1 600 HUF
1648700
13294
372
600
Printed Materials
Other collectibles
1946 Társadalmi Szemle, A Magyar Kommunista Párt Tudományos folyóirata, I. évfolyam 1. szám, sérült borítóval
1757403
13295
372
Printed Materials
Other collectibles
1 000 HUF
2160546
13296
372
Printed Materials
Other collectibles
1947 A Holnap I- évf. I. szám. Induló szám. Sulyok Dezső vezércikkével
4 000 HUF
2173737
13297
372
2200
Printed Materials
Other collectibles
1948 Gyógyszerész báli meghívó füzet, védnökök, pártfogók és háziasszonyok listájával, 14p
2 200 HUF
2000930
13298
372
Printed Materials
Other collectibles
1950 Az Egyesült Államok külügyminisztériuma által kiadott rádio buletin két száma.
1 200 HUF
2169398
13299
372
Printed Materials
Other collectibles
1955 A Magyar Építőművészet 3 db száma
1 200 HUF
2097596
13300
372
Printed Materials
Other collectibles
1956 Eszperantó találkozó napirendje
1 200 HUF
2160622
13301
372
Printed Materials
Other collectibles
1956 7 db napilap a forradalom napjaiból a forradalom és szabadságharc híreivel
8 000 HUF
1963007
13302
372
Printed Materials
Other collectibles
1956 5 db forradalmi röplap és falragasz: Nagy Imre és Kádár János üzenete, az új nemzeti kormány névsora, Hódmezővásárhely dolgozóinak követelései, az MPD felhívása.
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035