11358.
372. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
10 000 HUF
19
Sidló Ferenc (1882-1953): Hunyadi István. Hadsegélyező HIvatal. Gyorssegély Auguszta alap spiáter szobor. Jelzett. Sérült, hiányos. 17x22 cm