11960. 372. Closed Online auction Toys, board-games
2 000 HUF
0 HUF
4 db kis méretű játék busz, francia és brit gyártmányok, kopott, egyik sérült, h: 13,5 és 7,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit