11972. 372. Closed Online auction Toys, board-games
12 000 HUF
0 HUF
Régi kulcsos lemezjátékok és egyéb játékok (autók, állatfigurák, mozdonyok és kocsik sínekkel stb.) hatalmas gyűjteménye kartondobozban, több mint 20 db, részben magyar gyártmány és jelzett, kopott
Photo of the item taken by : karap_norbert