2 000 HUF
2 db művészeti kiadvány: A gyűjtő. Der Kunstsammler. Művészeti folyóirat. Szerk.: Dr. Siklóssy László. V. évf. 3., 4. sz., 1916. Különszám: Magyar keramika. Szakadt, széteső állapotban. + Az Ernst-Múzeum aukciói XLI. Gróf Szapáry László fegyvergyűjteménye, Langraf Lajos hagyatéka, két gyűjtemény Bruck Lajos és báró Mednyánszky László képeiből, valamint főűri és más magánbirtokból származó festmények, műtárgyak és butorok. Ernst-Múzeum aukciói XLI. Bp.,1929, Ernst-Múzeum, (Légrády-ny.), 143+2 p.+XLIV t. (fekete-fehér képtáblák.) Becsár melléklettel. Kiadói papírkötés, a borító foltos, gerinc sérült, hátsó lapok közül több összeragadt.