1 400 HUF
Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete IV. rész. Építő munkavezetők könyvtára. XXXVI. kötet. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp., 1913, Ifj. Nágel Ottó,(Stephaneum-ny.), 104 p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben.