Gráfik Imre (szerk.): Vas megye népművészete. Szombathely, 1996, Vas Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Ó, azok a '70-es évek. Danis Barna fotóalbuma. H.n., 2020. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Képzettársítás. Vers: Halász Gyula, fotók: Kőműves Kata és Sándor László. H.n, 2019, Katagraphy Bt. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Szalay Zoltán: Ilyenek voltunk. Magyarország elmúlt ötven éve. Bp.,2004, Work Press. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, fotóművész Szalay Zoltán (1935-2017) által Méray Tibornak (1924-) írónak dedikált. Szalay Zoltán névjegykártyájával.
Istvánfi Gyula: Veszendő templomaink I. - Erdélyi református templomok. Bp., 2001, Nemzeti Tankönyvkiadó. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
Istvánfi Gyula (szerk.): Veszendő templomaink III. - Evangélikus templomok a mai Magyarországon. Bp., 2004, Nemzeti Tankönyvkiadó. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés. Helyenként foltos és hullámos lapokkal.
1915 Művészet. Szerk.: Lyka Károly. XIV. évf. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Bp., 1907, Singer és Wolfner, 4+476 p.+1 t. Egy műmelléklettel. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, 2 kijáró lappal.
Lyka Károly 2 műve: A táblabíró világ művészete. Magyar művészet 1800-1850. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1963 Az Építésügyi Minisztérium Kutatóintézetei és az építési kutatással foglalkozó intézmények IV. tudományos ülésszaka. Munkabizottsági beszámolók a végzett kutatásokról. + Javaslatok az 1964. évi kutatási tervhez. Szerk.: Csiky György-Dr. Szabó Erzsébet. Bp., 1963, Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 1500 példányban.