17063.
372. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
1903 Selyemtenyésztők naptára az 1903-1904. tenyésztési évre. IV. évf. Kiadja és a selyemtermelőknek ingyen kiosztja: a magyar királyi földmívelésügyi ministerium Országos Selyemtenyésztési Felügyelőség Szegzárdon. Bp.,(1903), Légrády-ny., 156+4 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, benne papírborítóval is, kissé kopott borítóval, a borítón címkével.